| ghjs a întrebat:

Salut sunt baiat as dori si eu sa ma tund si nu stiu cum. Am fata rotunda cu falcute, fruntea medie. Cum mi-ar sta mai bine?

4 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Http://www.tunsori-noi.com/tunsori-barbati/tunsore-par-mediu

Aici! Daca ai fata rotunda inseamna ca e si destul de mare si trebuie sa o facem mai mica. Par mai lung = fata mai mica.
:)

| vladix a răspuns:

Parul lins si carare pe mijloc. Vai de noi vai laughing. Terminati ma cu intrebarile astea. Mai puneti-va mintea si imaginatia la contributie.

| Demo8k a răspuns:

Chel ai incercat?