| RaLuX_5234 a întrebat:

Hello! As vrea sa ma tund dar nu prea stiu cumthinking am fata rotunda si fruntea cam ingusta. Voi ce tunsori imi sugerati? [dau funda]winking

Răspuns Câştigător
| alexandra_8659 a răspuns:

Fata rotunda este pur si simplu rotunda. Obrajii sunt ceva mai lati, iar fruntea si barbia putin mai inguste. Scopul in aceasta situatie este minimalizarea obrajilor. Stilurile cu breton inalt, iar pe laterale parul tuns drept de obicei dau cele mai bune rezultate. Intra si pe www.divahair.ro pentru mai multe detalii. :)

7 răspunsuri:
| gHelena a răspuns:

Tunsoarea bob este in top in acest sezon. Alege modelul care se potriveste fizionomiei tale: http://www.divahair.ro/......nsori_bob. Un gand bun, Elena.

| Carlamonicaanghele a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:16, s:115&biw=1016&bih=576

| CarmenR a răspuns:

Hello... Cred ca intrebarea asta ne-o punem cu toatele inainte de a ajunge la coafor. Eu nu te pot ajuta decat cu cateva imagini http://www.karena.ro/......ile_de_par

| sweetkidd a răspuns:

Buna:*

Eu iti sugerez TaBlA De SaH; x E super:* Cauta pe google Sau scurt in spate si varfuri mai lungi de umere
! sau bob;] depinde si de lungime parului;]

Du-te la coafor si spune-i coafeze cum tziar sta bine:*asa am facut si eu:X! BAFTA:X.

:X

| sweetkidd a răspuns:

Coafezei*

sorry:*

| AnemonaP a răspuns:

Bob sau breton