| RegeleCornet a întrebat:

Sunt baiat, clasa a10a. Este ok, pentru un bal al bobocilor, sa ma imbrac cu tenisi negri, blugi negri, tricou alb, iar peste, o camasa care imita blugul? Vreau sfaturi
Va multumesc!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-mi,tu tenisii ii imbraci sau ii incalti?

| Mondialu_Denozauru_1905 a răspuns:

Mai bine iti iei un tricou polo ralph lauren alb cu niste pantaloni albi niste adidasi rosii si un sacou rosu.
sau un sacou alb cu un tricou negru normal si niste pantaloni albi si niste adidasi negri.

| barbatulmodern a răspuns:

Salut. Ideea ta suna foarte bine. Iti recomand sa te inspiri si de aici, sunt cateva idei excelente: https://barbatulmodern.wordpress.com/......aptamanii/