| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Sunt baiat iar daca mi pensez sprancenele o sa mi se umfle?

10 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu, nu o sa se " umfle". Singura chestie este ca o sa te inrosesti putin dar in cateva minute dispare roseata.

| BiuL a răspuns:

Cum sa ti se umfle? Nu inteleg... nu ti se umfla nimic, eventual se irita un pic pielea, dar iti trece repede

| MalinaH a răspuns:

Nu, doar o sa te inrosesti cam o jumatate de ora.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, o sa ti se faca pielea mov. laughing
Te inrosesti putin, posibil si sa plangi, nimic grav.

| Different69 a răspuns:

Nu

| Juleuuss a răspuns:

Cu siguranță. Și, după aceea, o să fie stufoase.

| LittleShyDevil a răspuns:

Nu o sa se umfle,o sa fi iritat un anumit timp,dar te sfatuiesc sa nu le faci arcuite, penseaza cat sa aiba o forma frumoasa potrivita pentru un baiat, lasa sprancenele arcuite pentru fete laughing Deci, stai calm nu vei ramane cu urme sau ceva de genul, numai o mica iritatie care va disparea! happy

| EmanuelaZ a răspuns:

Se inroseste locul. Pune un cub de gheata.

| universa a răspuns:

1.Da o sa ti se umfle.2.iti ramane si urma

| CrazyAngel01 a răspuns:

Nu! O sa te usture putin cand le tragi, ai grija sa le tragi repede ca sa nu simti durerea..mai bine iti dai cu putina crema inainte. Se inroseste foarte putin locul dar trece imediat