| vincze_2660 a întrebat:

Salut.Sunt din Timisoara si as vrea sa stiu daca sunt saloane de tatuat(si unde anume) si de la ce pret porneste un tatuaj.As mai vrea sa stiu daca se poate bate peste alte tatuaje.Am cate un tatuaj pe fiecare umar si as vrea sa imi bat altele peste ele.As vrea sa stiu si cat ma costa toata distractia.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite am gasit si site`ul sa te uiti la tarife si la modele cum a schimbat el tatuaje vechi, cum "a batut" peste alt tatuaj: http://magictattoo.ro/lucrari.php?categorie=Cover%20up

7 răspunsuri:
| IloveCats a răspuns:

Http://www.facebook.com/inkognito.art?ref=ts#!/inkognito.art?v=info&ref=ts

mi-am facut tatuaj la unul dintre tipii care lucreaza acolo si chiar e ok :)

| vincze_2660 explică:

Julyssa` iti multumesc tare mult de raspunsurile pe care mi le-ai dat.Inainte cu o zi sa merg sa ma tatuez iti voi da un mesaj sa vii acolo sa vezi cum sunt kilarit happySa ai o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este unul in fata la bega (centru` comercial), dar mai incolo catre` librariile alea, catre shotters, catre libelula in partea aiahappy. si unu` mai este unu in Sinia, vis-a-vis de statia de tramvai. Preturile variaza:pentru cele alb-negru-50 lei(pana la 30cm²), iar color 75lei(pana la 30cm²), iar daca depasesc 30cm², este 2lei cm². De astea stiu eu, mai stiu unu` dar nu stiu sa-ti explicbig grin, oricum pe undeva pe langa politie, sau ceva de genu`, unde iti poti scoate dosare si din astea, cred ca Take Ionescu.

Sper ca te-am ajutat cat de cat. De astea stiu eu:*:*:*.
Aaa si da-da, normal ca se poate face peste alt tatuaj:X

p. s:Sa imi spui ce tatuaj iti facciiii, sa vin acolo sa te tin de mana cand ti`l facilaughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughinglaughinglaughingok, abia asteptdevil ha-ha-ha ce`o sa mai radlove struck.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Informatii despre tatuaje, piercing la www.tatuaje-modele.info

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In complex pe eroiilor33 0726717129 www.tatuajetimisoara.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, poti vedeai aici saloanele de tatuaje din Timisoara, si nu numai... http://www.saloanetatuaje.ro - Bafta!