| ratzuscab a întrebat:

Buna happy
Dati-mi ideii de locatii pe corp unde sa imi fac un tatuaj.as vrea un tatuaj discret

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Ma.eu raman la o idee fixa!
daca tot e sa iti faci un tatuaj ce il vei avea toata viata ...atunci da-te mare cu el frate!

| NoUseForAName a răspuns:

Pe glezna ar fi cel mai frumos... Eu acolo vreau sa imi fac un tatuaj pentru ca e cel mai bun loc.

Nu chiar pe glezna, deasupra ei. Sper ca te-am ajutat si astept sa imi dai o poza unde ti-ai facut tatuajul big grin

| EyeCandy a răspuns:

Pe glezna, pe spate acolo pe un umar sau pe burta cred ca arata cel mai frumos in locurile astea...dar totusi poti intreba si specialistii, unde iti recomanda ei big grin

| TeChişÎnFreză a răspuns:

Pe incheietura mainii.

Răspuns utilizator avertizat
| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Eu o sa-mi fac unul pe partea stanga sub brat, bineinteles putin mai jos, dar nu stiu cum se numeste partea aceea a corpului. ori am un lapsus momentan, ori chiar nu stiam big grin oricum am un model misto cu o stelutza mai mare de unde pornesc alte stelute mai mici, unite cu ceva gen tribal. e super, si discret! si dedesubt as vrea sa scriu cateva cuvinte: pana la stele! pentru ca semnifik ceva pentru mine. sau daca nu...ideea cu glezna e super si ea, dar nu e chiar atat de discreta.