| MikeMike2010 a întrebat:

Este vreun fan Twilight? Ca as vrea sa imi fac simbolul care il are tatuat jake pe umar. Spuneti-mi si mie daca este bine sau rau sa iti faci un tatuaj pe corp?

Răspuns Câştigător
| katrin7727 a răspuns:

Este intre dar si mie-mi place semnu si o vrea

3 răspunsuri:
| Th3eo a răspuns:

Nu este rau sa iti faci un tatuaj dar nici bine. daca esti minor ar trebui a te consulti cu parintii. este foarte dragut tatuajul pe are ti l-ai ales:d

| StefanStyle94 a răspuns:

Numai tu decizi dacă e bine sau rau... e alegerea ta, dar gandeste-te foarte bine inainte, pentru ca o sa-l porti toata viata, asta daca nu vrei sa faci o operatie costisitoare.Eu am unul mic in zona abdomenului, intr-o parte si un mesaj, la fel, de mici dimensuni pe mana, cu caractere japoneze.

| Madalinargo a răspuns:

Nu e rau sa iti faci un tatuaj dar in cazul in care vrei sa iti faci ala din twilight e raulaughing