| mising23 a întrebat:

Salut, sunt in Germania (Koln) pentru cateva zile si as dori sa imi cumpar niste haine de la cdg(comme des garcons) dar nu stiu de unde, am cautat pe google dar nu am gasit magazine care vand in Koln. Imi puteti spune daca sunt?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Daca google zice ca nu sunt... ce astepti de la noi?
Du-te in alt oras:
https://www.shopenauer.com/en/brand/comme-des-garcons/country/germany

| mising23 explică (pentru danbnz):

Pai poate mai sunt la alte magazine. nu neaparat magazinul cu brand ul cdg in sine. mna

| danbnz a răspuns (pentru mising23):

Mai bine te duci intr-un mall si intrebi un localnic care lucreaza in domeniu... altfel nu vad cum ai putea afla ce te intereseaza.