| AnutA15 a întrebat:

Tocmai mi-am pus unghii false dar din greseala am dat putin din lipiciul de unghii pe degete. Cum pot sa scap de el? Deja incepe sa ma manance degetul pe care e lipici. Va rog, ajutati-ma.

4 răspunsuri:
| mriuls a răspuns:

Hei,incearca sa ti mana cu degetul respectiv in apa calda cateva minute, probabil se va dizolva

| AnutA15 explică (pentru mriuls):

Multumesc mult am sa incerc aceasta varianta

| Smilee4Mee a răspuns:

Si mie mi s-a intamplatwinking Ai rabdare se duce jos singurwinkingscuze da nu stiu alta varianta:*

| SellyDemmzy a răspuns:

Dar ai grija ca daca vei tine mana in apa ti se vor curata si unnghiile

| AnutA15 explică (pentru SellyDemmzy):

O sa am multumesc

| AnutA15 explică:

Bun.Am incercat cu apa calda si chiar si cu fierbinte dar tot nu se duce.Sa tai pielea care e acoperita de lipici? Sau mai exista alte solutii?