| Eduard1210 a întrebat:

Aș avea o întrebare și am nevoie neapărat nevoie de AJUTOR! Mi-am cumpărat o pereche de adidași Jeremy Scott originali cu aripi în spate albi. Mi-am zis să-i spăl. Când am terminat mi s-a spus sã-i pun la soare să se usuce. Când s-au uscat unul dintre adidași la logo-ul de la limba adidasului era mai rozaliu și cusăturile din lateralul limbii se făcuserã roz. Oricât le-am spat și limpezit nu a ieșit rozul din ei și nu știu ce să fac. Adidașii sunt noi și cu rozul la cusături cam strică aspectul. Mi s-a spus că așa vor rămâne dar sper să existe o cale. Vă rog frumos să mă ajutați! happy

1 răspuns:
| geoshik a răspuns:

Poti sa ii speli cu clor daca sunt albi. daca erau altta culoare clorul ii decolora deci ai noroc.
Atunci cand i.ai spălat ai pus in masina de spălat si vreo haina roz ca atunci de la aia s.a facut roz.
Bun sper sa mearga sa imi zici daca a funcţionat si te rog FUNDA!