| Ieedi a întrebat:

as vrea sa stiu daca cei de pe urbanshoes.ro vand adidasi din colectia Jeremy Scott originali. Poate cineva care si-a comandat de acolo imi poate raspunde va rog big grin?

2 răspunsuri:
| jj95 a răspuns:

Dap sunt originali, am achizitionat acum 2 sapt o pereche de Adidas JS Instinct White Black
Bafta!

| velicue a răspuns:

Buna!
Adidasii vanduti de la urban.ro nu sunt originali, te asigur de asta. Inclusiv cei de la Jeremy Scott. La noi gasesti Jeremy Scott originali pe

http://sportcouture.ro/
www.teesch.ro
Poate mai sunt si altele dar nu le stiu.