| Mr97ScZ a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa-mi iau mustata dar nu vreau de pe acum cu lama, asa ca m-am gandit sa o tai cu o foarfeca.Credeti ca se intampla ceva daca imi tai mustata cu foarfeca? Tata mi-a zis ca nu se inttampla nimic......Ar fi ok sa-mi iau mustata cu o foarfeca? Vreau raspunsuri serioase.

Multumesc! FUNDA

5 răspunsuri:
| Nobody35 a răspuns:

Cu foarfeca? E ciudat, plus ca oricum nu poti inlatura tot parul. Poti incerca cu benzi epilatoare.

| meandme77 a răspuns:

Wow...tu esti foarte creativ.cu foarfeca? serios? de ce nu ai putea folosi lama? nu e nimic rau in asta...

| AvaAvram a răspuns:

Da,ce s-ar putea intampla.

| arinusa12 a răspuns:

Da

| QueenR a răspuns:

Cu foarfeca doar il scurtezi, nu il indepartezi de tot, o sa se vada oricum.
Ai 17 ani, ffs.Ce ti se pare asa rau in a indeparta mustata cu lama? Exista baieti care se si penseaza acum si tu vrei sa-ti tai mustata cu foarfeca, hello, suntem in 2013.
Daca nu, foloseste benzi de ceara/ceara calda sau crema.