| lemonn3256 a întrebat:

am comandat astăzi o pereche de sneakersi Puma Thunder Electric multicolor, intrebarea mea este sunt de fete sau sunt universali?

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Atat timp cat iti plac nu conteaza opinia exterioara, nu par sa fie de femei

| Wr3nch a răspuns:

Dupa mine sunt unisex, nu vad nimic care sa ii faca de fete in mod deosebit.

| Holiday a răspuns:

Cand nu stii daca un model de incaltaminte e de dama sau barbatesc, verifici ce marimi exista. Daca exista peste minim marimea 42, sunt (si) de barbati. Daca nu exista sub 40 sunt doar barbatesti. Dar nu ce are un anumit vanzator pe stoc, faci o cautare in mai multe locuri.