| RollingStonesLover a întrebat:

Am fost la mare, iar acolo era o fata care facea tatuaje care durau 2 saptamani.Am vazut cum i-a facut un tatuaj prietenului meu.Prima data l-a dat cu deodorant si a copiat desenul pe o foaie de calc iar apoi a imprimat-o pe piele.Iar dupa a pictat cu o chestie neagra ca si tusul.Intrebarea mea este daca se poate sa-ti faci singur tatuaje si ce este chestia neagra? Oare este henna? Dau *FUNDA*!

Răspuns Câştigător
| BRoxana a răspuns:

Da,henna,si eu mi-am facut unul tot la mare, dar n-a durat chiar 2 saptamani,o saptamana si ceva,bine, asta depinde si de cat de des faci dus si bla bla bla, si da e henna, acuma nu stiu cum se prepara si asa, ideea e ca la mare se castiga bani faini din astalaughing