| Mr97ScZ a întrebat:

SALUT TPU! Am mare nevoie de ajutor.Sunt baiat si ca orice baiat am si eu mustacioara aia de fecior, si ca sa scap de ea am folosit crema depilatoare de la farmec pentru ca nu vreau de la varsta asta sa-mi dau cu bicu.Am 16 ani.Problema este ca am dat cu crema si cam dupa un minut s-a inrosit pielea si mi-au aparut bubite.De frica m-am dus la baie si am dat cu multa apa. Dupa am vazut ca s-a luat o mica parte din mustata si acum cred ca arata cam urat. Spuneti-mi ce sa fac pentru ca nu mai vreau sa folosesc crema si o sa las mustata asta pana la 18 ani.In cat timp cresc firele inapoi?

Dupa ce cresc o sa se vada diferit fata de astea care au ramas?

Va rog sa ma ajutati pentru ca am facut o prostie.

O sa revina totul la normal?

FUNDA!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Isi revine stai linistit, nu iti face probleme.Nu mai da cu creme de e pilat, pentru ca au in compozitie substante care iti rita pielea. Poti mereg frumos la frizerie, si rogi frizerul sa iti epileze mustacioara, asa cum am facut si eu cand eram fecior.happy Dupa aceea iti va creste mustata normal.

3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Stai linistit ca trece iritatia, si nu mai folosi creme, afla ca intre timp s-a inventat aparatul de ras. rolling on the floor

| danutz9100 a răspuns:

Ia un aparat de ras si aia e, ori acum ori mai tarziu tot trebuie sa-l folosesti!

| Mr97ScZ explică:

Mersi mult ramon. sunt mai linistit. ai funda pentru raspuns