| DulshikaPtTne a întrebat:

M-am dat cu crema depilatoare ca sa imi iau mustata si mi-au aparut bube din acelea de parca mam dat cu lama. Ce fac sa scap de bube? Credeti ca o sa-mi creasca mustata multa? Dau fundacrying

Răspuns Câştigător
| RetardedRacoons a răspuns:

Poate fi o reactie alergica la crema, sau ai lasat-o tu prea mult pe piele si te-ai iritat. Nu e panica.
Scapi de bube punand boticu pe penis.

| Renes a răspuns (pentru RetardedRacoons):

Ti-a dat si funda!
Mai ales pentru ultima propozitie rolling on the floor))

2 răspunsuri:
| EmmaAwwrr a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti creasca mustata multa si chiar daca se va intampla vei fi oblugata de tine isati ca sa iti iei mustata.
happy sad