| zUzUkidoO a întrebat:

HEY, voi cum va'ti imbracat pentru albumele de sfarsit de cls. a 8-a sau de liceu?
Cu ce ma sfatuiti sa ma imbrac si cum sa'mi aranjez parul(il am destul de lung)? Funitsaa`!

Răspuns Câştigător
| Dolly_2615 a răspuns:

Hei...imbracate in ceva care te caracterizeaza, ceva care sa te faca sa fii diferita de toti ceilalti si sa iti evidentieze caracterulwinking...astfel incat, prin tinuta ta, colegii tai cand se vor uita pe album sa-si aminteasca de tine si felul tau de a fibig grin

1 răspuns:
| znstr a răspuns:

Fa-ti niste bucle frumoase, eventual vopseste-te;;)
cu o fusta modelul acesta http://femina.rol.ro/art/images/stories/talie_copy.jpg si o camasa albastru deschis, sau chiar alba.cred ca ar fi potrivit.
Daca nu, niste jeansi mai largi in talie si o camasa bagata-n ei.
Bafta:*