| Amy2003 a întrebat:

Am nevoie de o rochie în stil victorian (anii 1800) stie cineva unde pot să găsesc un magazin/un site care să vândă rochii de genul asta?

Răspuns Câştigător
| sopranaCadaverica a răspuns:

Cauta Aradia pe Facebook. Ea e croitoreasa si lucreaza excelent, am cumparat bluze/fuste de la ea. Are, bineinteles, si rochii. Poti chiar tu sa ii descrii un model preeferat de tine, forma, material, culoare etc. si ea il va executa. Modelele sunt extraordinare, nu am mai gasit asa ceva in alte magazine, desi e de asteptat, frumusetea clasica nu se mai cauta.

2 răspunsuri:
| cosminadic49 a răspuns:

Vezi Aici http://rochiiieftine.cabanova.com/

Sunt foarte bune, sper sa te ajute.