| MaZGaLiCiYi a întrebat:

Am nevoie de un sfat bun in legătură de felul în care ar trebui să mă îmbrac. Nu prea mai ştiu ce e la modă. Cine poate să îmi zică ce ar trebui să port vara asta? Dau funda celui mai bun răspuns!

10 răspunsuri:
| IrinaIghi a răspuns:

Buna. Uite un link direct catre tinute de vara diverse http://www.dyfashion.ro/526-haine-de-vara sau http://www.dyfashion.ro/518-rochii-vara

| loredanaFS a răspuns:

Buna. Uite tendintele de anul asta in materie de haine, coafuri, etc... http://www.fetelestiu.ro/fashion/tendinte/

| Outremer a răspuns:

Şi eşti atât de originală încât te îmbraci după cum se îmbracă ceilalţi.

| MaZGaLiCiYi explică (pentru Outremer):

Original,cu L, fară Ă. happy

| Outremer a răspuns (pentru MaZGaLiCiYi):

Lol. Mai eşti şi băiat şi te interesează chestiile legate de modă. Câţi mai sunteţi?

| andru1 a răspuns:

Pai din cate stiu vara asta se poarte rochiile sau fustele inflorate asta stiu sigur.Maieurile si blugii scurti colorati sau fuste depinde dar cel mai mult am observat ca se poarta lucrurile inflorate. Sper ca te-am ajutat Funda?:X

| andru1 a răspuns:

Se poarta lucrurile inflorate gen fuste sau rochii

| MaZGaLiCiYi explică (pentru andru1):

Scuza-ţi-mă că nu am menţionat că sunt băiat dar cred că era la mintea cocoşului. Fustele şi rochiile le puteţi da surorilor voastre, eu nu am ce să fac cu ele.

| DanyEla11 a răspuns:

Pai eu vara asta am de gand sa port pantaloni de blugi taiati cizme de vara, opincute sau papugei dinaceia cu deget slapi adica maieuri sau tricouri pe care scrie ceva exxemplu,, Kiss me,, sau,, Iov my boy friends,, se poarta aceste tricouri acum in categoria rochii as purta o rochie fara bretele cu dungi si la fuste port fuste de blugi sau fuste dinalea pomfoase sper ca team. Fundita?