| KaTtY a întrebat:

Buna
deci... sa incep
am soldurile cam mari si nu stiu cu ce sa ma imbrac ca sa nu se ma-i vada asa tare. care stiti cum sa ma mai imbrac, si ce tinute sa port sa-mi zica si mie pls.
dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| JustMeAndThisFuckingWorld a răspuns:

Si eu am aceeasi problema nu purta blugi cu talie joasa...ci cu talie normala sau inalta nu purta bluze lungi, ci normalehappyhappy

3 răspunsuri:
| Christinne8 a răspuns:

Poarta blugi cu talie inalta, ajuta sa nu se mai formeze soldurile mult.
Daca porti colanti tot asa, pune`i peste solduri.

| deea1988_9967 a răspuns:

Poarta blugi cu talie normala, bluze stranse la nivelul bustului si apoi putin largi, rochite stil empire camasile te avantajeaza (ia-le cu geaca de piele). evita hainele mulate.

| Anonim1596 a răspuns:

Cel mai bine se mascheaza printr-o bluza si pantaloni de aceeasi culoare sau jeansi stramti+o bluza lungawinking