| RxDooM a întrebat:

..Banuiesc ca multi dintre voi il stiti pe Alex Mataev de la Xfactor,care nu va uitati dar totusi ati citit intrebarea pana aici vreau sa mentionez ca are parul lung,pana peste umeri, si ras pe lateral(ambele parti). Care m-ati putea ajuta cu numele frizurii sau poze cu alti barbati cu aceeasi frizura.Multumesc anticipat(dau FUNDA)!

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Creasta laughing Si eu sunt tunsa asa dar nu am parul de pe mijloc asa lung, uite poza cu mine https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/......9261_n.jpg Cam asa ceva vrei, nu?

| RxDooM explică (pentru SaschaM):

Da
toata ideea este ca el are parul mai lung la mijloc?

| SaschaM a răspuns (pentru RxDooM):

Da si daca si-l lasa liber nici nu se vede ca e ras in laterale tongue