| Nicolae_Leonardo_1994 a întrebat:

Salut, de ceva timp as vrea sa imi las parul lung si sa-l tin coada... poate cineva sa-mi explice si mie cum sa fac eu acum sunt tuns scurt in parti si la spate si mare sus. Vineri vreau sa ma tund 1 si intentionez sa las parul sa creasca pana cand pot sa-l tin coada, si as vrea sa-l fac ceva gen Alexandru Mataev daca ma poate ajuta cineva va rog sa-mi raspundeti laughing big grin

3 răspunsuri:
| Peaches a răspuns:

Firul de par creste, in medie, 15 cm intr-un an.Restul calculeaza singur.

| Ag30Fdr4g0nz a răspuns:

Daca vrei par lung, nu te tunzi cativa ani. Si o sa arati groaznic pana ajungi la faza la care vrei.

| Filomena24 a răspuns:

In primul rand nu il mai tunde si inarmeaza-te cu muuuulta rabdare laughing)