| mary_7018 a întrebat:

am o intrebare:cum ar arata o pereche de pantaloni negri cu un maieu alb simplu si cu o camsa descheiata peste si la sa-mi pun o curea lata cu danteluta la camasa si in picioare sa imi iau o pereche de cizme albe de vara(credeti ca sa mai poarta si toamna?)

7 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Din cate imi imaginez, si dupa cum suna, nu ar arata rau!happy

| Fluture a răspuns:

Banal. sad
Mai bine renunti la curea si cizme si iei o pereche de tenesi colorati iar camasa sa sa nu fie alba. Eu caut de ceva timp o camsa in carouri, cu rosu si negru, cred ca ar fi perfecta si pentru tine. Eu asa iti vad lookul >; d<
Papa!

| AngelCrystals a răspuns:

Arata bine, dar cu cizmele de vara toamna se pot murdari (in special ca ploua destul de des).

| xLouana a răspuns:

Mai ar arata bine, dar cred ca cureaua e prea multwinking

| LauraLally a răspuns:

Suna bine.Acum depinde de culori, forma etc.Cureaua ar fi un pic prea mult...mai ales daca e lata, poti opta in schimb pentru una subtire, mai feminina.winking

| brigifolk a răspuns:

Nu arata rau dar nu pune curea
winking

| Unicucebeea a răspuns:

Da! Cureaua e cel mai tare! Am avut odata o imbracaminte la fellove struck si toti miau laudat-o! Iti spun eu e supeeeer:*!