| вυттєяƒℓу ƒℓу αωαу -» a întrebat:

Am o camasa lunga gri in carouri cu vesta neagra peste... dar nu stiu ce pantaloni sa imi iau...adica credeti ca merg o pereche de colanti si in picioare cizmehee hee?

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu cred ca mergehee hee. Sau cu niste blogi mai inchisi la culoare, stramti love struck.

| campanario a răspuns:

Ar merge cu niste colanti gri sau negrii si cizme scurte big grin de preferat sa fie de culoare, negre. Succes

| LightBlue a răspuns:

Ce zici de o pereche de blugi mulati pana jos cu pantofi sau ceva de genul? sau pantaloni negri? si cred ca e buna si ideea ta tongue

| Pink97 a răspuns:

Pentru inceput unde te'ai imbraca asa?

mda ar merge sau cu niste jeans negri si mulati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu port asa de obicei cu blugi negri mulati, si cu pantofi sau cizme cu toc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da merge daca ti-ai lua o pereche d colanti negri, luciosi si stramti...si niste botine negre