| AncaAP a întrebat:

Am o intrebare la care ma tot gandesc. dar nu stiu ce sa aleg. Am o pereche de bascheti Converse de culoare portocaliu deschis, mi-as mai lua una de alta culoare dar nu stiu de care.(in afara de alb sau negru)
HELP! Stiti cumva un magazin in care se gasesc, eu i-am luat de la Office Shoes, dar vreau sa vad si alte culori. La Humanic am auzit ca sunt, dar nu stiu daca e adevarat.
Cel mai bun raspuns primeste FUNDA! :*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CorneliaC a răspuns:

Eu ador rozul, de exemplu, sau bejul

| And4rr a răspuns:

Poi eu as lua albastri.Dar nu conteaza parerea nostra conteaza pareprea ta.Te safatuiesc sa iti asculti instinctu.Degeaba zicem noi sa iti ei o culoare poate tie nu iti place.Incearca sa iei o culoare frumoasa care sa se asorteze si care sa iti placa. Spre ca te-am ajutat.

| Kristinnaaa a răspuns:

Bună,

Ai putea alege bascheții cu imprimeu, sunt în tendințe toamna aceasta și sunt de mare efect. Chiar dacă ai putea crede că sunt mai greu de asortat într-o ținută, de fapt sunt la fel de ușor de purtat ca și unii colorați. Ai putea alege și o pereche de Converse din piele, sunt rezistenți la apă și perfecți pentru sezonul rece.

Găsești bascheți Converse și la Humanic, dar și în magazinele Converse din București, unul dintre ele este la Piața Romana.