| GiiaaBăă a întrebat:

Vreau sa imi cumpar tenesi Converse All Star sau sneakers. Unde gasesc in Bucuresti magazinele Converse All Star. Am auzit ca in AFI Palace si in Unirea Shopping Center. Astea sunt cele mai aproape locuri de blocul meu de unde pot cumpara tenesii. In AFI Palace Cotroceni gasesc in magazinul Kix, ca de acolo si-a cumparat prietena mea, si am mai auzit ca in Unirea gasesti la magazinul Star Place. Este adevarat? Si-a cumparat cineva de acolo? La care dintre cele 2 magazine sunt mai ieftini, si la care sunt mai buni?

As vrea sa imi cumpar si sireturi fosforescente. Am auzit ca tot in AFI Palace se gaseste, in magazinul Intersport. Este adevarat? Pe ce culori ati gasit? Se gasesc si in Sun Plaza? Am auzit ca la Humanic.

Dau fundita :X

1 răspuns:
| Patyi a răspuns:

Mi-am cumparat si eu saptamana asta Converse de la KIX happy Gasesti acolo mai multe modele.