| Katalinnnn a întrebat:

am o intrebare la voi.Am avut un corp frumos si muschii abdomenului era foarte frumos iar din pacate ultimele 2 saptamini nu stiu ce s-a intimplat ca a inceput sa se strice adica sa se faca unul mai mare unu mai mic.Si doresc din tot sufletul cine stie sa ma ajute sa imi fac muschii la loc

Răspuns Câştigător
| pitbull93 a răspuns:

Foarte simplu lucreaza ma mult muschi aia mai mici si dupa ce tis la fel lucreazai pee toti la fel

2 răspunsuri:
| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Lucreaza abdomen, muschi interiori, apoi muschi exteriori.happy

| Katalinnnn explică:

Aveti vreun video pe care pot sa vad cum sa perfectionez? muschii?