| Culturism69 a întrebat:

Am o intrebare de curiozitate mai mult.
Creatina actioneaza si asupra muschii abdomenului?laughing

Răspuns Câştigător
| Wehes a răspuns:

La abdomen creatina trece pe langa ei si zice ''ma duc doar in brat''!
Hai ca a fost amuzanta intrebarea laughing!

7 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Creatina actioneaza asupra tuturor muschilor scheletici.

| RAY a răspuns:

Stiintific sumplimentele sunt respinse de organism

| Cosmin86 a răspuns:

Nu, ii "ocoleste"

ce naiba intrebare e asta? ma asteptam la altceva de la tine

| Culturism69 explică (pentru Cosmin86):

laughing
Apoi nu dar cu abdomenu am o mica problema in sensul ca, datorita greselilor din tinerete ( cola, cartofi prajiti si alte ca. turi ) am strat adipos si nu fac definire pana la vara viitoare. Si chiar eram curios daca actioneaza si asupra lor.
Pentru ca dupa cum stim degeaba ii am ( muschii abdomenului ) daca am strat adipos, deci urat =]]

| Cosmin86 a răspuns (pentru Culturism69):

Aia o rezolvi cu alimentatie + cardio, creatina nu te impiedica/ajuta la asta

| Wehes a răspuns (pentru Cosmin86):

La abdomen creatina trece pe langa ei si zice ''ma duc doar in brat''!
Hai ca a fost amuzanta intrebarea laughing!

| MisFit20 a răspuns:

Actioneaza asuprea tuturor muschilor din corp, pacat ca il distruge pe cel mai important.

| Wehes a răspuns (pentru MisFit20):

Si anume?!