| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare...rafaelo facut in casa ingrasa la fel de rau ca cel din comert?
daca il fac acasa cate calorii aproximativ poate avea o biluta de marime medie?(fara alune sau altceva,)
Multumesc foarte mult si Fundita

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Eu cred ca sunt mai sanatoase, adica nu sunt sigura daca ingrasa la fel de mult insa cu siguranta sunt mai sanatoase.

| AnnyXoxo a răspuns:

Pai, cate calori are una nu stiu sa iti spun dar iti pot spune ca sunt mult mai sanatoase. Adica, mama mea imi face mereu si mna e adevarat ca se pun unt, si asa mai departe, dar nu au conservvati si alte prosti care sa le strice, iar daca vrei sa-ti daci eu zic sa pui si o aluna fiindca nu are absolut nimic.;; )