| SilentDark a întrebat:

Sunt baiat si ma gandeam sa imi las parul mai mare, deoarece nu am incercat asta niciodata si vreau sa vad cum imi sta, mai ales ca in jurul meu vad foarte multi care poarta asa. Faza e ca parul meu este cret, sau ma rog...semi cret, asemanator cu cel din aceasta imagine (http://www.mujer.ro/......cret.jpg). Vreau sa va intreb daca credeti ca mi-ar sta bine. Tipul meu de aspect al fetei este in forma de inima, doar ca am barba putin mai lata, iar distanta de la o tampla la alta este putin mai mica (aveti aici forma originala a unei fete in forma de inima: http://www.opticamag.ro/web_continut/fisiere/fetepacps.j pg).

Si ar mai fi ceva, ultima oara cand m-am tuns, in fata aveam lasat mai mare si din ce in ce mai scurt pana la ceafa, de atunci nu m-am mai tuns, asa ca, acum in fata parul meu masoara cam 10 cm iar in spate cam 5-6 cm. Daca il las sa creasca v-a creste bine? S-au trebuie sa ma tund uniform?

Multumesc de sfaturi!

1 răspuns:
| CevaChestiosenie a răspuns:

Nu te supara dar nu am inteles prea mult. Oricum din cat am priceput nu am o idee anume daaaar big grin ai putea intreba un specialist.winking