| NeymarJR6725678 a întrebat:

Am o mare problema, m.am decolorat de 3 ori(nu asta e problema) si mi.a iesit un blond super deschis pentru a putea folosi nuantator gri,dar din păcate,in loc sa iasa gri, se face mov...nuantatorul este un Loncolor,fac totul exact ca la carte.
Anul trecut a fost extraordinar de bun.
Ce as putea face sa functioneze si anul asta, sa nu se mai prinda mov si sa iasa gri?

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Cenusa are culore gri.
Pentru reclamatii adreseaza-te fabricantului, prin vanzator sau OPC.

| Rucsiandra a răspuns:

Încearcă să pui puțină vopsea neagra in apa și după spălate cu ea pe cap.