| wolfie182 a întrebat:

O prietena foarte buna de-a mea si-a facut parul cu nuantatorul acela super dragut de la loncolor, si anume, rosu techno. E geniala culoarea si ma cam bate gandul sa incerc si eu numai ca exista o problema, parul meu e blond si are cateva suvite roscate sterse de la pe vremea de cand era roscat. Ma gandesc ca posibil sa nu se prinda nuantatorul si sa mai dau si bani degeaba. Voi ce credeti?

2 răspunsuri:
| Ajutor12 a răspuns:

Cred ca nu trebuie sa iti strici parul..lasa'l asa cum e

| MissKattyBlack a răspuns:

Cu cat parul tau e mai deschis, cu atat o sa iasa culoarea mai deschisa si mai,, stralucitoare,,