| Mr97ScZ a întrebat:

Am o problema cu parul meu.Eu am parul scurt,dar mereu vreau sa-l am aranjat bine si dau cu gel,cu apa si cu feonul.Dar din cauza asta mi-e frica, ca l-am stricast si sta mereu prost., iar dun cauza asta am un aspect urat al fetei.Imi puteti da niste sfaturi in legatura cu aranjarea lui? Credeti ca ar trebui sa nu mai dau atentie parului? Va rooog sa ma ajutati.
FUNDA!
P.S. sunt baiat

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poate ajuta, http://www.academiadefrizerie.ro/tunsori-pentru-barbati-2012-2013/
Este timpul pentru o schimbare!
Pa, pa.

| papucicu a răspuns:

Normal ca trebuie sa dai atentie parului! dar nici sa exagerezi. si de ce ti s-ar fi stricat parul de la gel si feon? evebtual de la gel poate cadea dar nu sa se strice