| Mr97ScZ a întrebat:

Salut.Am o problema cu parul meu.De cateva luni, parul imi sta prost de tot si ma face sa arat urat.Eu am parul mediu si imi mai dau uneori cu feonul.Oare din cauza feonului sta parul prost?
Ajutati-ma cu niste sfaturi,despre cum sa-l asez ca sa stea bine si ce sa folosesc. Apropo, sunt BAIAT.
FUNDA!

5 răspunsuri:
| tuGatita a răspuns:

Daca erai fata probabil ar fi fost mai grav, dar in cazul tau, stiai ca trebuie sa te tunzi in fiecare luna? normal ca iti sta rau daca nu e tuns de cine stie cand. la un baiat mai trebuie schimbata freza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Adoptă o tunsoare lejeră, depinde şi cum te uşti pe păr.
Te pup!

| Andeuta a răspuns:

Sa stii ca feonul arde parul si este posibil sa fie de la el. Depinde de intensitate si temp pe care o degaja. Si nu e obligatoriu sa te tunzi in fiecare luna dar macar la 4-5 luni si foloseste un balsam de buna calitate dupa spalare o sa vezi diferenta.happy

| mariukka a răspuns:

Tunde-te.poate si din cauza fenului ca il arde

| GEEK a răspuns:

Tunde-te chel. rolling on the floor Baftă. xD