| Vegetto a întrebat:

am o problema de ceva timp si nu stiu ce sa fac straight face.
Desupra buzei (la mustata) si jos desupra buzei sunt maro (ca si cum ai bea ciocolata calda si nu ai sterge-o)ma puteti ajuta cumva sa dispara pata asta straight face arata urat rau.

Va rog frumos ajutati-ma straight face

3 răspunsuri:
| stefytpu a răspuns:

Mergi la un specialist el o sa iti spuna tot ce sa faci P.S roaagate sa nu fie hepatita

| Vegetto explică (pentru stefytpu):

Pai mi-am luat mustata cu bigul si m-am iritat si atunci a aparut straight face

| stefytpu a răspuns (pentru Vegetto):

Atunci nu te ingrijora nu e hepatita dar mergi la un specialist el o sa iti dea niste creme cu care o sa iti treaca