| Vegetto a întrebat:

.Salut TPU am o problema de ceva timp si nu stiu ce sa fac straight face.
Desupra buzei (la mustata) si jos desupra buzei sunt maro (ca si cum ai bea ciocolata calda si nu ai sterge-o)ma puteti ajuta cumva sa dispara pata asta straight face arata urat rau.

Va rog frumos ajutati-ma straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Rizer a răspuns:

Poate ai vreo boala de piele.Mergi la dermatologie.Sunt pete care apar pe piele.Intereseaza-te si fa-ti un control!

| Vegetto explică (pentru Rizer):

Pai mi-am luat mustata cu bigul si m-am iritat si atunci a aparut

| Rizer a răspuns (pentru Vegetto):

Poi poate este o simpla iritatie. Daca da atunci asteapta ca va trece singura. Eventual foloseste niste crema de galbenele!

| Vegetto explică (pentru Rizer):

Asta a fost acum 2 saptamani straight face si mi-am dat cu crema de galbenele si am observat ca scrie pe ea ca a expirat laughing). s-ar putea sa fie si din cauza asta?