| Anonymus23 a întrebat:

Am o problema foarte urgeta stie careva cum sa scoata o pata de pic de pe piele? I-am murdarit la un colwg si nu vreau sa i dau, 100 de lei pe alta raspuns urgent va rog crying(

Răspuns Câştigător
| anonim66231 a răspuns:

Bă copilu' tu nu vezi ca te ia de fraier doar ca sa-i dai 100 lei pe geaca de piele, sau ce-o fi fost? Gândește-te si tu, a încercat el sa o spele cu cif si nu a mers? Nu fii fraiericăwinking

3 răspunsuri:
| mms123 a răspuns:

Se curata perfect cu Cif. Freci cu grija urma de pic si clatesti cu apa. Daca folosesti un burete de bucatarie, sa freci cu partea mai fina, ca sa nu deteriorezi pielea. Sau cu fixativ, lapte demachiant...

| Albertorx a răspuns:

Incearca vanish.

| Anonymus23 explică:

A scris colegul ca nu mere scuze sad