| Tzapa97 a întrebat:

am o problema mica/mare big grin
Am cam stat la soare zilele trecute si a inceput sa mi se cojeasca pielea pe spate sad E cam neplacut stiti cumva vreo modalitate sa nu mi se mai cojeasca pielea pe spate? :-s Dau fundita happy

Scuzati categoria dar este cea mai vizitata happy.

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Pielea trebuie să cadă, fie că vrei sau nu.
Eventual pentru o piele mai fină și să n-ai parte de roșeață sau usturimi, te poți da cu miere, cu un „lapte" de corp ori o loțiune.

1 răspuns:
| Felys a răspuns:

Nu exista, aceea piele este moarta si trebuie sa cada, pe viitor daca nu vrei sa mai patesti asa, ai grija sa nu mai stai la soare atat de mult, in special primele plaji