| omik a întrebat:

Salut lume! Ce filme noi mai stiti? De orce fel nu conteaza........Scuzati categoria dar aceasta este cea mai vizitata. Dau si funda.batting eyelashes.

Răspuns Câştigător
| TeUrăsc a răspuns:

Pai... Notorious, Eu cand vreau sa fluier, fluier...11.11.11, paranorman.

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate, deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Toate cele bune.

| omik explică (pentru bursuc001):

rolling on the floor Nu cred ca te intereseaza pe tine daca mi-se suspenda sau nu contul. E treaba mea. Nu a ta. Eu am pus intrebarea asta pentru ca vreau sa mai vad niste filme noi. Nu sa imi spui tu ca imi suspenda contul oh go on.

| bursuc001 a răspuns (pentru omik):

După ce că ai "greşit" ( intenţionat ), în loc să taci mai eşti şi obraznică?

Atâta timp cât postezi pe acest site, ai OBLIGAŢIA să RESPECŢI Regulamentul, la fel ca şi ceilalţi!
Dacă nu-ţi convine, NU te obligă nimeni să intri pe acest site!

Faptul că tu vrei să vezi filme noi NU e un motiv care să-ţi dea dreptul să încalci Regulamentul!

Imaginează-ţi ce s-ar întâmpla dacă DOAR 1 % dintre cei 543346 de useri ( deci 5433 de useri ) ar posta AIUREA, la o altă categorie mai "populată"...

Oricum, eu te-am "avertizat", ca să NU te miri când vei primi o suspendare.

Mai bine ai citi/RESPECTA Regulamentul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii

http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Iar pe viitor să postezi la categoria potrivită.

Toate cele bune.

| michelia a răspuns:

De ce vrei doar filme foarte noi? Astea deja se stiu, orienteaza-te si spre altele de acum citiva ani pe care sigur nu le-ai vazut, fiind prea mica.
Spune-mi citeva din preferintele tale si poate iti fac unele recomandari.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Red Lights
Holy Motors
The Avengers
The Dark Knight Rises
Prometheus
Ice Age: Continental Drift
Hotel Transylvania
ParaNorman.