| Denis123456 a întrebat:

am parul ca o sârma cum as putea sa-l fac mai moale? Dau funda

11 răspunsuri:
| ziftode a răspuns:

Te duci la primul coafor si ti-l face atat de moale ca zici ca e Cocolino (ala care e naspa pentru barbati pentru ca ti-o face moaaaaale si pufoasa)

sau te tunzi destul de scurt sa nu mai conteze

| Elena9328 a răspuns:

Balsam pentru păr

| Kyttynna a răspuns:

Incearca sa folosesti intreaga gama dintr-un produs, adica sampon, balsam, masca de par si apoi ulei de par, in ordinea mentionata. Nu iti pot recomanda un produs anume pentru ca depinde mult de textura parului. Totusi, incearca-le pe cele de stralucire deoarece acelea dau suplete firului de par.

| CodreanuC a răspuns:

Le petite marsie happy

Răspuns utilizator avertizat
| AlinaInk a răspuns:

Foloseste balsam, gasesti pe http://naturway.ro/

| SelfieWild a răspuns:

Masca cu gălbenuș de ou. Nu mai știu cum se prepara dar poți vedea pe YouTube dacă cauți : "masca de par din galbenus de ou" sau ceva de genul.

| MissBlackPearls a răspuns:

Poti incerca un tratament cu keratina.

| Ancasiatat12 a răspuns:

Eu folosesc placenta (e de la Kallos) si ma dau de foarte mult timp. Rezultatele sunt bune

| Ajutor324 a răspuns:

Spala-te pe cap cu un balsam de par bun, apoi cu sampon si usucal cu feonul. Daca nu, du te la un coafor si fa-ti un permanent, o sa ai parul moale si drept vreo 5 luni si pe urma procedezi iar.

| Staif a răspuns (pentru Ajutor324):

Se spala cu sampon si la urma balsamul, nu cum spui tu. rolling on the floor
Si ca sa stii, permanentul usuca parul. Chiar daca il ai moale, il face "ca sarma". E contra indicat pentru parul sau.