| TechnoCocktail a întrebat:

Am si eu nevoie de un sfat, Sunt baiat, si am cearcane mereu.Dorm suficient ne este asta problema dar nu stiu de ce, sunt destul de observabile.Imi puteti da un remediu pentru asta, nu as vrea sa cumpar nu stiu ce creme vreau un remediu natural ceva ce pot face acasa.Multumesc! Raspunsul care da rezultate primeste funda!winking

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

De obicei cand ai cearcane si dormi suficient. poate sa fie semn de anemie!
.cel mai probabil este adolescent,esti in crestere,si duci lipsa de,, resurse,, in organism!
...ia niste vitamine cam o luna.si ar trebui sa vezi rezultate

| Lisadream a răspuns:

Si eu am constatat ca am cearcane indiferent de nr de ore de somn. Am evitat sa mananc seara sarat si am mai incercat comprese cu ceai de musetel sau felii de castraveti. Rezultatele nu sunt extraordinare.dar avand in vedere ca esti baiat si nu poti aplica fond de ten eu zic sa incerci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! stiu de ce ai cearcane esti senisibil cu ochii si eu ma scol cu ochii la fel ca tine crede-ma! du-te la un control la ochii si vezi ce problema ai! despre niste remedi naturale uite o adresa care sper sa te ajute mult http://proestetic.ro/totul-despre/ingrijirea-ochilor/ uita-te bine scrie in special de cearcane. Cu placere prietene!>:D