| Wh0Me a întrebat:

am niste shoes din piele intoarsa. si s`au facut cam urati la culoare. din negrii sau cam decolorat spre un gri-verde. Cu ce sa ii dau sa fie din nou negrii? i-am dat cu crema de pantofi neagra. si sunt negrii dar se vad cam lucios :-s. DAU FUNDA! Mersi.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ia-ti o crema de pantofi care nu este lucioasa. Ca de fapt cremaaia luceste, nu pantofii. http://scurt.eu/76

2 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Incerca niste vopsea neagra pentru imcaltaminte din piele.

| ioana0102 a răspuns:

Daca sunt din piele intoarsa gasesti solutii speciale de intretinere pentru ei.