| Wariors a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Cum as pute sa-mi fac freza asta http://www.specialbody.net/......nsori.jpg.
Adica nu cum sa ma tund ca m-am tuns deja. Vreau sa-mi explicat cum sa fac cu mainile sau chiar un video.

PS:E mai bun ceara ca gelul? Am auzit ca-i naturala.

Va rog raspundeti-mi FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Wariors explică (pentru Bondarel99):

Asta e cam Gay dar totusi as putea sa ma eau dupa el.Nu sunt Gay. Oricum mersi.

| Alysée a răspuns (pentru Wariors):

Si ce daca nu esti

| Wariors explică (pentru Alysée):

Am crezut ca poate ma considera laughing rolling on the floor.Na asa sunt eu o eau intai cu comentariile dupa imi dau seama laughing.

| Bondarel99 a răspuns (pentru Wariors):

Poate ca tipul ala e gay dar asa se face freza pe care mi-ai aratat-o happy

7 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Da-ne link-ul corect.

| Wariors explică:

Http://www.mujer.ro/......unsori.jpg Asta e ala corect nu stiu cum o ajuns ala.

| Wariors explică:

Na uite http://www.mujer.ro/tunsori-barbati-par-scurt nu stiu cum a ajuns ala acolo.