| b34TdoWnLiV3 a întrebat:

am si eu o intrebare.Maine trebuie sa ma duc intr-un club cu o fata care pretinde ca ma place mi-a spus asta pe internet si vreau sa fac o impresie buna.Imi puteti spune cu ce haine sa ma imbrac? Eu am un stil de haide Elegant-Modernwinking

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| s3my a răspuns:

Trage pe tine niste blugi mai decenti si o camasa bagata in pantaloni + curea + haina ca e frig afara si aia e laughing

| DanielaSustinRomania a răspuns:

Vezi sa nu fie teapa de pe net. Macar ia niste prieteni cu tine sa nu stai singur.