| ancaioanamaria a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar vreau sa stiu ce haine se poarta in iarna asta deoarece o sa plec intr-o tabara si acolo o sa fie un baiat care-mi place si trebuie sa ma imbrac frumos, elegant, dar si lejer in acelasi timp. E ceva important pentru mine! Pls dau funda si vot!

Răspuns Câştigător
| Mihaa12 a răspuns:

Inca nu au aparut haine de iarna si nu prea stiu de unde sa imi dau seama ce se poarta happy. Pune o asa intrebare pe la sfarsitul toamnei happy, atunci vom stii toti kiss!

2 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pai,ca si culori se poarta cele neutre(negru,alb,gri,maro albastru inchis) etc,dar si cateva gen mov.
ca materiale textile,se merge mai mult pe lana sau materiale groase asemanatoare...
ca pantaloni,in acest sezon sunt in voga urmatoarele tipuri de pantaloni
evazati,largi,office,cei din piele sau imitatie de piele,cei in culori aprinse(sau asa zisele nuante neon) dar si cei gri.
ca si incaltaminte se merge tot pe comoditate,acele ghetute de dama,cred ca ai vazut,pantofii cu toc(dar tocul este mai gros,nu subtire),cizmele pana la genunghi,tot asa cu toc gros.
ca accesorii din cate am observat sunt in voga palariile, beretele..., poti folosi de asemenea bentite late.
bijuteriile trebuie sa fie delicate.
cam asta este ce am prins eu de prin toata cautarea mea pe la marile case de moda.
sper ca te-am ajutat!:*

| mataaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu.
Poti reveni cu o intrebare prin octombrie-noiembrie?