| Haosen a întrebat:

am si eu o intrebare.

Sunt baiat, am vazut niste tenisi cu tinte, si niste blugi smecheri.
Vreau sa stiu daca hainele cu tinte sunt doar de fete, sau sunt universale?
Ma rog, blugi au doar la buzunare tinte, iar tenisi in parti, nu foarte multe.

Răspuns Câştigător
| Feelings14 a răspuns:

Sunt universali. ai grija cu ce ii combini. sunt chiar faini si sunt pentru ambele sexe!

3 răspunsuri:
| HotuDePrajiturele1398 a răspuns:

N-are treaba...merg si la baieti. unde ai vazut tu tinte numa pentru fete.

| DeeaVonP a răspuns:

Universale...Dar tintele se dezlipesc repede de pe haine, cel putin la mine happy

| alexandra2222 a răspuns:

Sunt universale!