| IepurassDragalass00 a întrebat:

Heeey TPU! Deci, este o intrebare pentru fete. In fiecare zi cand ies pe afara cu prietenii imi iau blugi si un tricou / bluza (depinde cum este vremea). Am fost azi in oras si mi-am luat niste tenisi ca acestia decat ca sunt albastri : https://www.google.ro/......ps?/search Am gasit in dulapla mine niste blugi super draguti care mi-au c-am ramas mici... adica imi sunt scurti sunt sub glezna cu vreo 2 cm. Credeti ca ar merge sa ii mai port? Credeti ca merge cu acesti tenisi?
Am nevoie urgent de ajutor. Scuzati categoria dar am vazut ca este cea mai vizitata. HELP! Dau fundita la cel mai bun raspuns si cel mai rapid :* Scuzati categoria.

Răspuns Câştigător
| Yonella123 a răspuns:

Heii! Buna!
Buna uite ce iti zic, tenesi sunt super draguti dar nu merg cu pantaloni daca acestia zici ca ti-au ramas putin mici, o sa se vada urat parte dintre tenes si blug, la fetee merge dar pentru un baiat nu este o alegere potrivita. Sper ca ti-am fost de ajutor kiss! Funda? :-D

6 răspunsuri:
| DaianaDiana a răspuns:

Eu zic sa incerci big grin Si daca te simti tu bine si comfortabil sa ii porti big grin Iar daca iti sta si bine e super smug

| h3r a răspuns:

Depinde! Dacă îți iei și un tricou mai larg, eu zic că vine bine.

| HueyFreeman a răspuns:

Asa-i ca esti hispter?

| IepurassDragalass00 explică (pentru HueyFreeman):

Vreau doar sa arat bine si sa nu mai fiu imbracata ca il fiecare zi... dar da, se poate spune si asa happy

| bya21bya a răspuns:

Nu cred ca merge... blugi tai s-ar potrivi cu pantaloni normali cei mai scurti ii poti lasa pentru cizme la iarna pentru oricum atunci lungimea nu conteaza.