| AlyAlexutzu a întrebat:

am si eu o intrebare va rog frumos sa-mi raspundeti daca ma dau cu un sampon pentru par fragil, obosit cu tendinta de cadere si parul meu nu e unul ca aceasta ma refer sa fie unu aspru si uscat si daca ma dau cu unul pentru par fragil obosit cu tendita de cadere poate sa cada mai mult?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te cu ulei de ricin pe el si nu il vei mai avea nici uscar si nici nu o sa iti cada pe langa o sa isi pastreze culoarea lucioasa. Bafta.

| AlyAlexutzu explică (pentru anonim_4396):

Uleiu de ricin e o prostie smug

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlyAlexutzu):

Nu cred. Faci ce doresti. Eu iti zic din ceea ce stiu eu ca am folosit. Bafta.

| Pingu78 a răspuns:

Cea mai mare prostie e ''sampon pentru par fragil'' sau ''sampon pentru par gras'' etc. sunt foarte agresive cu parul! Incearca o marca naturala (cat de cat) din farmacie sau o marca romaneasca ca nu sunt asa agresive