| Mary_Nicky_1984 a întrebat:

am si eu o nelamurire si o rugaminte pentru fete!big grin.in vara voi avea nunta, si la mine in Craiova nu am gasit rochita care sa imi placa! si am intrat pe niste site`uri din americabig grin. unele mi-au placut foarte multe! ce ziceti, pot avea incredere in vreun site de acolo? lamuriti`ma si pe mine! funditaaaaaa

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Iti spun din propria experienta. Sa nu cumperi o rochie fara sa o imbraci. Arata intr-un fel pe site pe o alta persoana, insa important este sa iti placa cum arata pe tine. Si crede-ma ca e dificila treaba.

Alege un model, cauta-l in Romania si apoi incearca sa ti-l faci. La fel, nu accepta rochii facute de-a gata. Eu pe a mea am facut-o la comanda, dupa marimile mele. Asa este cel mai indicat.

Daca ai bani, crede-ma, gasesti foarte multe rochii dragute si in tara. Trebuie sa ai rabdare si sa cauti ce iti place. Eu una nu te-as sfatui sa iei online.

Pa, pa.

4 răspunsuri:
| powergirl a răspuns:

Daca e din america iti va trebui bani destul de multi pe transport mai poti face si altceva iti iei mai multe poze de rochii si cauti o croitorie mai buna si ii zici cum ai vrea si ti-o face unicat din mai multe rochii faci una iei ce iti place de la fiecare si gata nu are rost sa te bagi pe nu stiu unde, sincer nu stiu sigur daca poti avea incredere in toate site-urile si nu in care sa ai si in care nu nu ai de unde sti

| mijlsach a răspuns:

Cred ca distanta este mult prea mare...eu zic sa si in Romania sunt rochii frumoase... poti vizita mai multe orase..sunt convins ca o sa gasesti

| alina84 a răspuns:

Poate te intereseaza faptul ca anul asta este primul black friday cu rochii de mireasa. Sunt reduceri de pana la 70%! Rosebridal.ro este magazinul care participa la black friday de anul acesta.

| Mary_Nicky_1984 explică:

Pai si daca mi`o fac pe comanda la o croitoreasa nu ma costa mai mult? totusi nu as vrea sa cheltuiesc o avere pe rochie.