| DrGennius a întrebat:

Salut tpu.Am si eu o problema sunt baiat am 15 ani si am buzele cam groase si cam rosi si colegii mai fac o gluma un misto si ma deranjeaza.Nu stiti vreun remediu sa numai fie asa groase sau daca nu se poate macar sa nu le mai am asa rosii sa fie normale.Vreau si o parere din partea fetelor mai ales. Funda celui mai bun raspuns.

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

Nu ştiu remediu. Am căutat şi pe google şi nu am găsit. :v Buzele groase sunt mişto. Probabil acesta este şi motivul pentru care n-am găsit un articol despre "defectul" tău.
Eu, sincer, am buzele subţiri şi sunt invidioasă pe oamenii cu buze groase, naturale. laughing
Lasă-le aşa. Sunt sigură că sunt frumoase şi n-ai tu ochi să le vezi. laughing (sfatul meu)
Dar, dacă tot nu te interesează părerea mea şi vrei cu orice preţ să-ţi rezolvi problema, du-te la medicul de familie şi vorbeşte cu el, cel mai bine.